معاون وزیر بهداشت از مراکز بهداشتی دانشکده علوم پزشکی گراش بازدید کرد

صبح امروز دکتر رئیسی معاون وزیر بهداشت و هیئت همراه جهت بازدید از کلینیک دندانپزشکی و طرح” گراش عاری از پوسیدگی ” در دانشکده علوم پرشکی گراش حضور یافتند.

دکتر رئیسی ضمن بازدید از کلینیک دندانپزشکی گفت:با توجه به این که تمامی زیر ساخت های لازم در دانشکده علوم پزشکی گراش وجود دارد و اجرای طرح عاری از پوسیدگی در گراش که برای گروه های هدف مختلف در حال انجام است، این موارد باعث می شود که با پرداخت هزینه پایین و دریافت خدمات دندانپزشکی با کیفیت در سطح اول، تا ۵ سال آینده دانش آموزانی با دندان هایی سالم داشته باشید و این امر محقق نخواهد شد مگر با برنامه ریزی درست و دقیق.

دکتر رئیسی در ادامه از مرکز خدمات جامع سلامت محمد رسول الله (ص) بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه ی ارائه خدماتی که  توسط مراقب، ماما و کارشناس تغذیه انجام  می شود قرار گرفت که وضعیت این مرکز را رضایت بخش و در سطح عالی عنوان کرد.وی طی این بازدید گفت: هدف از بکارگیری کارشناس تغذیه باید کاملا شناخته شده و مشخص باشد چرا که امروزه منشا تمامی بیماری هایی مثل دیابت و فشار خون بالا که منجر به مرگ می شود، عامل تغذیه دخیل است. گفتنی است معاون وزیر بهداشت از قسمت های مختلف دانشکده علوم پزشکی گراش از جمله کلینیک پیشگیری از سرطان نیز بازدید کرد.

در پایان دکتر رئیسی با حضور در جمع معاونین و مسئولین معاونت بهداشت قرار گرفت و دکتر عبدالهی رئیس دانشکده علوم پرشکی گراش از حضور دکتر رئیسی در دانشکده علوم پرشکی گراش تشکر و قدردانی کرد. سپس دکتر محمدی معاون بهداشتی در خصوص عملکرد و مشکلات موجود در حوزه معاونت بهداشتی مطالبی عنوان کرد و خواستار رفع آن شد.

گفتنی است در این جمع از دکتر قیصری مسئول راه اندازی کلینیک پیشگیری از سرطان و اجرای طرح”گراش عاری از پوسیدگی” تقدیر شد.