اولین جلسه هم اندیشی طرح بهار نکو برگزار شد

اولین جلسه هم اندیشی طرح بهار نکو با حضور معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی گراش و معاون فنی و اجرایی معاونت بهداشت این دانشکده، روسای ادارات دادگستری، حوزه علمیه برادران و مربیان طرح بهار نکو در دفتر معاون بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی، دکتر علیرضا گلستان معاون بهداشت گزارشی از عملکرد این طرح که از ابتدای بهمن ماه ۹۷(شروع طرح) تا پایان اسفند ۹۷ ارائه داد که بر اساس گزارش ارائه شده ۱۴ جلسه اخلاق و احکام در خانواده، ۱۳ جلسه حقوق متقابل زوجین، ۱۳ جلسه سلامت جنسی مردان و ۱۳ جلسه سلامت جنسی زنان،  ۱۴ جلسه مشاوره روانشناسی خانواده، برگزار شده و ۳۱ زوج در کلاس های مشاوره ازدواج این طرح شرکت کرده اند.

در ادامه سید رحیم روان بین رئیس دادگستری درخصوص انتخاب بهترین مدرسان جهت آموزش زوجین در این طرح در سال جدید  هم قول ادامه همکاری داد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد فخاری مربی اخلاق و احکام در خانواده این طرح، مطالبی در خصوص رضایت زوجین از جلسات و مباحث عنوان شده در کلاس های آموزشی بیان کرد.

در این جلسه ثریا انصاری مدیر گروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس معاونت بهداشت، به لزوم هماهنگی مدرسین در موارد عدم حضور و همچنین اظهار رضایت زوجین در پایش انجام شده تاکید کرد.

و در پایان از مربیان و روسای ادارات مربوطه توسط معاون بهداشت تقدیر به عمل آمد.