گفتگو با معاون بهداشت شهرستان گراش به مناسبت”هفته سلامت جوان”

“۱۷ لغایت ۲۳ فروردین هفته سلامت جوان مبارک باد”

 

گفتگو با دکتر طیبه مهروری معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش به مناسبت “هفته سلامت جوان”

دکتر مهروری در گفتگو با روابط عمومی معاونت بهداشت ضمن تبریک میلاد حضرت علی اکبر (ع)،  گفت:جوانان این مرز و بوم در تاریخ کشور و انقلاب همواره حماسه سازی و افتخار آفرینی کرده اند. جوانانی که با عظمی راسخ و پیروی هوشمندانه از رهبرفرزانه خود ، انقلاب را به پیروزی رسانده و در دوران دفاع مقدس نیز با ایثار، شجاعت و آزادگی حماسه های ماندگار و بی بدیل خلق کردند. این جوانان که آینده سازان سرزمینمان هستند همیشه ثابت کردند که دارای توانایی بالقوه در جهت پیمودن قله های موفقیت هستند .و همچنین پای آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل ایستادند .

معاون بهداشت شهرستان گراش با اشاره به همکاری جوانان و سازمان های مردم نهاد درخصوص مبارزه با بیماری کرونا ویروس  گفت: امروز هم باتوجه به وضعیت کشور و مبارزه با ویروس کرونا جوانان و سازمان‌های مردم نهاد از همان ساعات ابتدایی با کارهای جهادی و خیرخواهانه تلاش کردند تا هم‌پای مدافعان سلامت در عبور از این مقطع حساس باری از دوش کشور بردارند وما همواره قدردان این عزم راسخ هستیم.

دگتر مهروری ضمن اشاره به اینکه جوانان ارزشمندترین سرمایه یک کشور است، افزود: جوانان، به‌عنوان موتور محرک جامعه، ارزشمندترین سرمایه یک کشور می باشند.این سرمایه های بزرگ در برهه های مختلف با تکیه بر دانش، تخصص، تعهد، بصیرت و اخلاص  قدم های بزرگی را در هموار نمودن مسیر توسعه کشور برداشتند که برخی از این قدم ها افتخارات بزرگی را برای ایران اسلامی در عرصه های داخلی و بین المللی رقم زده است و در ایران اسلامی جوان‌گرایی و اعتماد به جوانان در حوزه های مختلف یک ضرورتی انکارناپذیر برای توسعه و پیشرفت کشور قلمداد می‌شود،بدون شک جوانی دوره شکوفایی خلاقیت‌ها، بروز توانمندی‌ها و فرصتی گران‌بهاست که می‌تواند اگر در مسیر درست هدایت شود ثروت بی بدیلی را در جامعه خلق و سعادت جامعه خود و بشری را رقم بزند.
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی گراش با اشاره به شعار سال که با عنوان جهش تولید نامگذاری شده است، گفت: درسال جدید که توسط مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید نامگذاری شده بابهره‌گیری ازتوان و تخصص جوانان عزیز و با همّت مدیران ومسئولان خدوم گام‌های مؤثری در مسیر تحقق شعارسال و توسعه همه جانبه و پایدار برخواهیم داشت.

 

روز جوان,تاریخ روز جوان