• 1401/11/17 - 09:47
  • بازدید: 204
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
فراخوان

مسابقه خاطره نویسی «وقایع ماندگار»

دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت وزارت خاطرات پرسنل خدوم بهداشتی درمانی کشور مسابقه خاطره نویسی با عنوان وقایع ماندگار را در پنج محور برگزار می کند.

دفتر آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت وزارت در نظر دارد تا به منظور پاسداشت زحمات پرسنل، ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری، انباشت تجارب و ثبت تاریخی خاطرات پرسنل خدوم بهداشتی درمانی کشور مسابقه خاطره نویسی با عنوان وقایع ماندگار را در پنج محور برگزار کند.

موضوعات محوری:

  1.  خاطراتی که بر محور «تبلور ارتباط صمیمانه و انسانی» بین بیمار و پرسنل سلامت شکل گرفته و این مهم منجر به بهبود شرایط جسمانی و روانی هر دو طرف شده و رضایت شغلی پرسنل سلامت را به دنبال داشته است.
  2. رویدادها و خاطراتی که نشان می‌دهد «پیگیری‌ها و فعالیت‌های مستمر و مداوم کادر سلامت» منجر به ارتقای سطح سلامت فرد، خانواده، جامعه یا بهبود یک بیمار شده است.
  3.  خاطرات و وقایعی که بر محوریت «همکاری تیمی»(درون و برون سازمانی) پرسنل سلامت شکل گرفته و محصول این کار تیمی، «سلامت و رضایت» مردم بوده است.
  4.  هرگونه « فداکاری، ایثار و پیگیری دلسوزانه فراتر از وظایف سازمانی» پرسنل که باری از دوش مردم برداشته و منجر به «ارتقای سلامت جسم و روان» آنها شده است.

هرگونه خاطره و یا داستانی که دانستن آن می‌تواند برای دیگر پرسنل بهداشتی و درمانی کشور جالب و درس‌آموز باشد.

جهت اطلاعات بیشتر به فایل پیوست مراجعه کنید.

 

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,اطلاعیه
  • کد خبر : 12400
کلمات کلیدی
محمد اسماعیلی
خبرنگار

محمد اسماعیلی

تصاویر

فایل ها

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

اطلاعیه‌ها

آرشیو

اطلاعیه:پویش مجازی سلامت در نوروز

02 فروردین 1402

اطلاعیه:کمپین مجازی سالمندی سالم

16 اسفند 1401

اطلاعیه:روز جهانی ایدز (10آذرماه)

09 آذر 1401