• 1402/01/01 - 11:53
  • بازدید: 336
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دیدار در آستانه سال نو

دیدار معاون بهداشت با کارکنان حوزه بهداشت در آستانه‌ی سال نو

معاون بهداشت در آستانه سال نو و نوروز ۱۴۰۲ با پرسنل مراکز خدمات سلامت شهری تحت پوشش معاونت بهداشت دیدار کرد و ضمن تبریک فرارسیدن نوروز باستانی، پیشاپیش سال خوبی را برای همکاران آرزو کرده و از کارکنان مراکز خدمات جامع سلامت شهری تقدیر کرد.

معاون بهداشت در آستانه سال نو و نوروز باستانی با پرسنل مراکز خدمات سلامت شهری تحت پوشش معاونت بهداشت دیدار کرد. معاون بهداشت در این دیدارها، ضمن تبریک فرارسیدن نوروز باستانی، پیشاپیش سال خوبی را برای همکاران آرزو کرده و از جمعی از کارکنان مراکز خدمات جامع سلامت شهری با کارت هدیه تقدیر کرد.

معاون بهداشت در گفتگو با روابط‌عمومی معاونت بهداشت اذعان کرد:

برنامه های دیدار، بازدید و پایش مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی توسط اینجانب، مدیران و کارشناسان حوزه معاونت بهداشت در ایام نوروز ادامه خواهد داشت و کلیه پرسنل مجموعه معاونت بهداشتی در این ایام  آماده خدمت‌رسانی خواهد بود. 

وی افزود: مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در چهارچوب « برنامه کشیک‌های نوروزی تیم سلامت» تلاش خواهیم کرد که خدمت‌رسانی در خانه‌های بهداشت، مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، پایگاه‌های پزشکان خانواده و مرکز بهداشت شهرستان حتی در روزهای تعطیل ایام نوروز تداوم داشته باشد تا مردم شریف شهرستان و همچنین میهمانان و مسافران در آرامش و سلامت هر چه تمام‌تر نوروز خوبی را پشت سر بگذارند.

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,اطلاعیه
  • کد خبر : 12642
کلمات کلیدی
سمیه سادات خرم روز
خبرنگار

سمیه سادات خرم روز

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

اطلاعیه‌ها

آرشیو

اطلاعیه:ورود به سایت دفتر بهبود تغذیه

18 مرداد 1402

اطلاعیه:پویش مجازی سلامت در نوروز

02 فروردین 1402