• 1402/02/30 - 08:01
  • بازدید: 173
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در گراش برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته ملی جمعیت و هفته سلامت

صبح جمعه بیست و نهم اردیبهشت ماه همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته ملی جمعیت و هفته سلامت ویژه عموم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی گراش، همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته ملی جمعیت (۳۰-۲۴ اردیبهشت ماه ) و هفته سلامت روز جمعه بیست و نهم اردیبهشت ویژه عموم  برگزار شد.

در این همایش که در راستای ترویج فرهنگ سازی به منطور فرزند آوری و جوانی جمعیت و فرهنگ پیاده روی با شعار "سهم من از جوانی ایران" برگزار شد. پیاده روی از مقابل پارک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز و تا محوطه دانشکده پایان یافت.
سرهنگ ستاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سپاه شهرستان گراش با بر شمردن اهمیت جوانی جمعیت به عنوان یک مسوولیت اجتماعی گفت: متاسفانه جمعیت کشور در حال پیر شدن می‌باشد و اگر امروز در این فرصت باقیمانده کاری نشود در آینده ما با چالش نیروی کار و مشکلات عدیده مربوط به سالمندی مواجه خواهیم بود که این امر می طلبد تا هریک از ما به مسوولیت اجتماعی خود در ارتباط با جوانی جمعیت و تبیین اهداف و اهمیت اقدامات مرتبط با آن عمل نماییم.
اداره ورزش و جوانان، امور بانوان دانشکده، هلال احمر، ناحیه مقاومت بسیج و سپاه،حوزه مقاومت بسیج سردار شهید قاسم بهادری، اداره بهزیستی، فرمانداری، مجمع خیرین سلامت، موسسه شباب البرکه،فرهنگ و ارشاد، اتاق اصناف، شورای اسلامی شهر، نیروی انتظامی، شهرداری، آموزش و پرورش، هفت برکه، پندری در این همایش با دانشکده علوم پزشکی همکاری کردند.
در پایان این مراسم به قید قرعه به همکاران شرکت کننده هدایایی، اهداء شد.
  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,اطلاعیه
  • کد خبر : 12948
کلمات کلیدی
سمیه سادات خرم روز
خبرنگار

سمیه سادات خرم روز

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

اطلاعیه‌ها

آرشیو

اطلاعیه:ورود به سایت دفتر بهبود تغذیه

18 مرداد 1402

اطلاعیه:پویش مجازی سلامت در نوروز

02 فروردین 1402

اطلاعیه:روز جهانی ایدز (10آذرماه)

09 آذر 1401